Otwarta aplikacja do zespołu Development

Poland (Remote), Open application

W Dataedo stale szukamy osób, które chcą z nami rozwijać produkt

W Dataedo stale szukamy osób, które chcą z nami rozwijać produkt. Potrzeby rekrutacyjne i nowe role pojawiają się dość szybko.

Nawet jeśli teraz nie ma na stronie ciekawej oferty dla Ciebie, to jesteśmy otwarci na to, aby poznać Cię i sprawdzić, czy znajdziemy pole do współpracy.

Dowiedz się o nas więcej i prześlij nam swoją aplikację!

Trochę o nas:

  • Tworzymy uznane na świecie oprogramowanie do zarządzania metadanymi baz danych
  • Jesteśmy firmą produktową. Rozwijamy i sprzedajemy własną aplikację. Z zyskiem
  • Mamy ponad 1000 klientów, głównie w Stanach i UK, a wśród nich takie marki jak Disney, LA Clippers, Fujitsu, Intel, the U.S. Department of the Treasury i dużo więcej
  • Nasi klienci wysoko oceniają nasz produkt: 4,6 na Gartner Peer Insights i 4,8 na Capterra
  • Jeden z naszych klientów napisał: „To oprogramowanie ma wszystko, co zostało mi obiecane i nawet więcej” - co doskonale oddaje naszą filozofię działania
  • Jesteśmy 40-osobowym zespołem z Polski i USA. Pracujemy zdalnie

Produkt

Dataedo pozwala skatalogować i opisać dane używane w firmie – tabele, relacje, przepływy, raporty. Dzięki temu pracownicy techniczni mogą je lepiej zrozumieć, a także szybciej i pewniej ich użyć oraz uniknąć błędnych założeń. Użytkownikom biznesowym Dataedo pomaga odkrywać jakimi danymi organizacja dysponuje, zadawać lepsze pytania i rozumieć zbiory danych, do których mają dostęp.

Na produkt składa się repozytorium danych (SQL Server), aplikacja desktopowa (C#, WinForms DevExpress), aplikacja webowa (.Net Core, Angular) oraz eksporty do HTML (Vue.js), PDF i Excela.

Kogo szukamy?

W zespole Development pracują programiści oraz testerzy. Nasz stack technologiczny to: C#. .NET, NET Core, DevExpress, Angular, MS SQL Server. W tym zespole rozwijamy aplikację desktopową i webową. W ciągu roku wydajemy 3-4 nowe wersje naszej Dataedo – dodajemy nowe ficzery i poprawiamy błędy. Zespół bierze bardzo aktywny udział w tworzeniu i doskonaleniu naszego oprogramowania.

Szukamy osób, które chcą wspólnie z nami rozwijać produkt i jego funkcjonalności, a nie tylko skupiać się na kodowaniu, czy naprawianiu błędów. To bardzo kreatywna praca, której ważną częścią jest research, eksperymentowanie i proponowanie zmian.

Jeśli masz doświadczenie z technologiami, z którymi pracujemy i chcesz tworzyć techniczny produkt - czekamy na Twoją aplikację!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

- Przestrzeń na Twoje pomysły

W Dataedo po prostu możesz wcielić swoje pomysły w życie. Nie blokujemy kreatywności. Ciekawość i odkrywanie jest w naszym DNA. A wciąż jest sporo do zaproponowania i zaprojektowania.

- 100% praca zdalna

Nie mamy biura. Pracujemy z różnych miejsc w Polsce i w USA. Od początku jesteśmy firmą remote-first. Nasza kultura, komunikacja i sposób pracy jest dopasowany do zdalnego trybu.

- Rosnący produkt

Dataedo działa na rosnącym rynku metadanych. Solidna baza klientów i perspektywa przewidywalnych zysków zapewnia nam stabilność. Wiemy jednak, że sporo jest jeszcze do zdobycia. I mamy apetyt na więcej.

- Elastyczność

Godziny pracy? Dopasujesz je do swoich potrzeb. Dla nas liczą się efekty, a nie tylko czas spędzony nad danym rozwiązaniem. Pracujemy asynchronicznie i ograniczamy spotkania do minimum.

- Rozwój

Wewnętrzne inicjatywy rozwojowe i regularne 1:1 z managerem. To pozwoli Ci cały czas iść do przodu i czuwać nad swoją ścieżką kariery. Budżet szkoleniowy zapewni Ci finansowanie Twoich potrzeb.

- Pakiet benefitów

Nasza propozycja benefitowa obejmuje opiekę medyczną, kartę Multisport, bonus home office.

Porozmawiajmy!

Porozmawiajmy! Zostaw swoje CV lub załącz profil Linkedin.

W ciągu kilku dni sprawdzimy, czy znajdziemy możliwości, aby wykorzystać Twoje doświadczenie w Dataedo.

Odezwiemy się do Ciebie!